Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Nilgün Belgün bu hafta hangi ünlü isimleri ağırlayacak? | 04 Temmuz 2014 Cuma 17:45

Nilgün Belgün bu hafta hangi ünlü isimleri ağırlayacak?

”Nilgün Belgün ile Bir Yaz Gecesi” programının bu haftaki konukları kimler olacak?..

FOX’ta Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programının, 8 Temmuz’da yayınlanacak olan üçüncü bölüm konukları, usta tiyatro ve sinema sanatçısı; yazar ve yönetmen Ali Poyrazoğlu ve renkli kişiliğiyle milyonların sevgisini kazanan Suzan Kardeş. Sohbetin, anıların ve müziğin zirve yapacağı bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.

Dostlukları uzun yıllara dayanan Ali Poyrazoğlu ile Nilgün Belgün bir araya gelirse, sohbetin tadına doyum olmaz. Anılar, sanat dünyasıyla ilgili şimdiye kadar hiçbir yerde konuşulmayanlar, samimi ve cesur açıklamalar geceye damgasını vuracak.

Ve Suzan Kardeş... Yıllardır ünlüler dünyasının içinde olan Kardeş, tatlı sohbeti ve Balkan türküleriyle geceye renk katacak.Müziğin, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı gece, gündem yaratacak ve çok konuşulacak. Hepsi ve daha fazlası için 8 Temmuz Salı gecesi saatler 23.00’ı gösterdiğinde FOX’ta, ”Nilgün Belgün’le bir Yaz Gecesi”ni kaçırmayın.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK