Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Nesrin Cavadzade: 'Bana çıplak fotoğraflarını atıp...' | 22 Mayıs 2016 Pazar 21:28

Nesrin Cavadzade: 'Bana çıplak fotoğraflarını atıp...'

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, erkeklerin kendisine çıplak fotoğraf gönderdiğini belirterek "Hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim" dedi.

Nesrin Cavadzade, festival filmlerinin aranan ismi. Şimdiye dek 20'ye yakın önemli ödülün sahibi. Ama bir süredir rüzgâr onun için farklı yönden esiyor. Cavadzade, sosyal medya hesabından cesur pozlarını yayımlıyor, lügatimize 'seksiyet' gibi kelimeler katıyor.  Hürriyet gazetesinden  Hakan Gence özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, erkeklerin sosyal medyadan kendisine çıplak mesajlar fotoğraflarını attığını belirtti. Bu fotoğrafları biriktirdiğini ifade eden Cavadzade, "Aklıma dâhiyane bir fikir geldi. Şimdi hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim. Erkek cinselliğini bu şekilde sergilemekte bir sakınca görmüyorsa, kadın da bundan sanat üretmekte sakınca görmemeli" dedi.  İşte güzel oyuncunun açıklamalarından satırbaşları;  Festival filmlerinin ödüllü oyuncusuyken sizi birden  Instagram'da kâh direk dansı yaparken kâh karın kaslarınızı sergilerken görür olduk.Hangi noktada 'devreleri yaktınız'? - Bende devreler doğuştan yanık (gülüyor).  Paylaştığınız fotoğrafların altına 'seksiyet' diye not düşüyorsunuz. Ne demek bu?  - İçinde masumiyet olmayan bir seksapel tek boyutlu olacaktı. Bu yüzden masumiyetle seksapeli birleştirdim ve ortaya 'seksiyet' çıktı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK