Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Neslihan Atagül Doğulu oyuncu olmak için nasıl bir yol izlediğini anlattı | 11 Kasım 2016 Cuma 09:56

Neslihan Atagül Doğulu oyuncu olmak için nasıl bir yol izlediğini anlattı

Reklam yüzü olduğu bir firmanın basın toplantısına katılan Neslihan Atagül Doğulu oyunculuğuyla ilgili şaşırtıcı bilgiler paylaştı.

Neslihan Atagül Doğulu oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken bir isim. Oynadığı dizilerle adından söz ettiren Neslihan Atagül Doğulu, katıldığı bir basın toplantısında geride bırakmaya hazırlandığımız yılın bir değerlendirmesini yaptıktan sonra, oyunculuk hevesinin daha sekiz yaşında içine düştüğünü açıkladı ve gazetecilerle ilginç bir anısını paylaştı. İşte Neslihan Atagül’ün oyuncu olmak isteyen gençleri de yakından ilgilendirecek o açıklaması: “Çok yoğun bir yıldı. “Kara Sevda” çok sevildi, bundan dolayı çok mutluyum. Güzel tepkiler alıyoruz. Onun dışında evlendim ve evliliğimde de her şey yolunda gidiyor. Çok motive olduğum bir dönemdeyim kısacası… Ben daha 8 yaşındayken babamla film izlerken “Baba ben oyuncu olacağım”, 13 yaşına geldiğimde de “Artık bir şeyler yapmam lazım” dedim. Araştırdım, bir ajans buldum bilinmeyen numaralar servisinden. Anneme “Beni buraya götürmeni istiyorum” diye diye görüşme ayarladım. Sonra ajansa kaydoldum, filmler, reklamlar derken bu yolculuğa başlamış oldum. 18'ime kadar annem beni bütün setlere götürdü. Canım benim, büyük sabır!”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK