Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Neslihan - Kadir Doğulu çifti Maldivler'de | 15 Temmuz 2016 Cuma 09:22

Neslihan - Kadir Doğulu çifti Maldivler'de

Boğaz’ın kıyısındaki düğünleri günlerce konuşulan Neslihan Atagül Doğulu ile Kadir Doğulu, evlendikten 1 hafta sonra balayına çıktı. Rüya çiftin adresi ise Maldivler oldu. İkili, geceliği 4 bin liralık okyanus üzerindeki lüks villada kalıyor.

 yaklaşık 1 hafta önce yaptıkları düğünle yürekleri ısıtan, gecedeki mutluluklarıyla hayranları tarafından 'rüya çift' olarak gösterilen Neslihan Atagül Doğulu ile Kadir Doğulu, balayına çıktı... Boğaz'ın kıyısındaki düğünleriyle günlerce sosyal medyanın gündeminde olan ünlü çiftin, balayı adresleri ise tatillerin en lüks ve egzotik noktası Maldivler oldu.  

ROMANTİKLİĞİNİ KONUŞTURDU  

Neslihan Atagül Doğulu ile Kadir Doğulu, Constance Halaveli Resort'taki geceliği yaklaşık 4 bin liralık okyanus üzerindeki villalarından ilk fotoğraflarını paylaştı.  Doğulu'nun mutluluk pozu ile güzel oyuncunun, arkadan çekilmiş fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum yağdı.  Yakışıklı oyuncu, romantikliğini burada da konuşturdu. Sosyal medyadan Neslihan Atagül'e ettiği ilan-ı aşklarla herkesi kıskandıran Doğulu, bu kez de Maldivler'den bulutlu gökyüzünün fotoğrafını paylaşıp altına şöyle yazdı: "Maldivler'de güneşe ihtiyacım yok. Batmayan güneşim Neslihan Doğulu yanımda."


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK