Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Nazlı Hamarat yasta değil, barda! | 20 Eylül 2015 Pazar 19:09

Nazlı Hamarat yasta değil, barda!

29 gün önce eşi Emir Şaşmaz'ı toprağa veren Nazlı Hamarat'ın yası çabuk bitti. Cenazede göz yaşları döküp şov yapan Hamarat, eşinin 40'ı çıkmadan gecelerde eğlenceye daldı

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de öldürülen ve 23 Ağustos'ta İstanbul'da toprağa verilen Cevdet Emir Şaşmaz'ın eşi Nazlı Hamarat, görenleri şaşırttı.

Eşinin ölümüyle dünyasının karardığını söyleyen ve mezarı başında ağıtlar yakan Hamarat'ın yası çabuk bitti. Cenazeden bir hafta sonra "Sensiz 7 gün daha geçti, geçmiyor acım geçmiyor, zaman geçtikçe yaram büyüyor. Çünkü seni her geçen gün daha da özlüyorum" diye mesaj yayınlayan Hamarat, geçtiğimiz günlerde bir TV programına yarışmacı olarak katılarak tepki çekmişti.

Kendisini "Eşim istediği için bu yarışmaya geldim. O sağ olsaydı çok mutlu olurdu" diye savunan Hamarat, Emir Şaşmaz'ın 40'ı çıkmadan kendisini eğlenceye attı.

KEYFİNE DİYECEK YOK

Eski sunucu, önceki gün Akaretler'deki Limoncello'da felekten bir gece geçirdi. Arkadaşlarıyla dans edip mutluluk pozları veren Hamarat'ın keyfine diyecek yoktu.

Geç saatlere kadar eğlencesine devam eden Nazlı Hamarat'ı görenler, "Yasta değil barda" diye tepki gösterdi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK