Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Naomi’yi rakı çarptı | 24 Ağustos 2014 Pazar 11:06

Naomi’yi rakı çarptı

Bodrum’da tatil yapan Naomi Campbell gittiği bir köftecide alkolü fazla tüketince olan oldu.

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde, kız kardeşi ve arkadaşlarıyla gittiği bir köftecide rakıyı fazla kaçıran Naomi Campbell, basın mensuplarının görüntü almasından rahatsız oldu. Restorandaki garson ve ünlü mankenin arkadaşları gazetecilerin görüntü almalarını engelemeye çalıştı.

BASIN MENSUPLARINI ENGELLEME ÇABASI

Bodrum ilçesinde tatil yapan top model Naomi Campbell, kızkardeşi ve kendibi gibi İngiliz olan bir grup arkadaşıyla modacı Rıfat Özbek’in davetlisi olarak Yalıkavak Çarşı’ndaki bir köfteciye gitti. Burada köfte-piyaz yiyip, alkol alan Naomi Campbell, basın mensupları tarafından görüntülendiğini fark edince, Özbek’e söyledi.

Özbek’in talimatı üzerine restorandaki garsonlar ve ünlü mankenin arkadaşları basın mensuplarını engellemeye çalıştı. Basın mensuplarının engellendiğini gören çevredekiler, Naomi Campbell ve yakınlarını ıslıklarla protesto etti. Alkollü olduğu için ayakta durmakta zorlanan Campbell, gazeteciler tarafından görüntülenmemek için arkadaşlarının arkasına saklandı. Campbell, otomobiline kadar 100 metrelik mesafeyi yürürken, dört kez düşme tehlikesi geçirdi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK