Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Müşterilerini 30 yıl dikizledi | 31 Mayıs 2016 Salı 07:17

Müşterilerini 30 yıl dikizledi

ABD’nin Colorado eyaletinde işlettiği motelde, 30 yıl boyunca yerleştirdiği gizli kameralarla müşterilerinin seks hayatlarını izleyen Gerald Foos adlı sapığın yaşam hikayesi film oluyor!

HAVALANDIRMALARA KAMERA ABD’nin Colorado eyaletinde işlettiği otelde yaklaşık 30 yıl boyunca misafirlerini röntgenleyen Gerald Foos’un hikayesi, kitap olarak yayımlandıktan sonra beyazperdeye de aktarılacak. Ünlü yönetmen Steven Spielberg, kitabın yayın haklarını satın aldı. Hikayenin beyazperde uyarlamasını Oscarlı Sam Mendes çekecek. Gerald Foos, altmışlı yıllarda Auroro kentinde satın altığı bir otelde seks yapan müşterilerini izledi. Hatta Foos’a bu konuda iki eşi de yardım etti ve havalandırma deliği gibi görünen boşluklara gizli kamera yerleştirdiler.

SIRF O YÜZDEN OTEL ALMIŞ

FOOS’un tuhaf hikayesi ise gazeteci Gay Talese tarafından kaleme alındı. “The Voyeur’s Motel” (Röntgencinin Moteli) adlı kitabın Temmuz ayında yayınlanacağı açıklandı. Geçen Nisan ayında Amerikan medyasına konuşan Foos ise başkalarının hayatını kontrol edilemez bir şekilde röntgenleme isteği duyduğu için otel satın aldığını anlatmıştı. İkinci eşiyle birlikte Denver’da yaşayan Foos, otelinde seks yapan çiftleri izlerken, iki eşinin de kendisine yardımcı olduğunu söyledi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK