Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Muazzez Ersoy’dan bebekli düet | 02 Eylül 2014 Salı 20:50

Muazzez Ersoy’dan bebekli düet

Etimesgut Belediyesi’nin festivalinde sahneye çıkan Muazzez Ersoy’un çocuk sevgisi depreşince…

Etimesgut Belediyesi’nin düzenlediği 11. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nde nostalji kraliçesi Muazzez Ersoy gecenin finalinde sahne aldı. Çankırı, Gaziantep ve Kırım arasında kültür köprüsünün kurulduğu organizasyonda ünlü sanatçı Muazzez Ersoy da birbirinden güzel nostalji ağırlıklı şarkılarını Ankaralı vatandaşlar için seslendirdi. Dostlukların ve kültürlerin kaynaştığı gecede Muazzez Ersoy, Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı’nda adeta sevgi seli ile karşılandı.

FOTOĞRAF İÇİN YARIŞTILAR

Muazzez Ersoy vatandaşların arasında şarkılarını söylerken minik hayranları da ünlü sanatçı ile fotoğraf çektirme yarışına girdi. En ilgi çeken karelerden birisi ise Muazzez Ersoy bir annenin kucağında ağlayan bebeği görünce anneden bebeği isteyip çocuğun ağlamasını şarkı söyleyerek susturdu.

Ersoy bebeği kucağından indirmeyerek birkaç şarkıyı adeta bebekle düet yapar gibi söylemesi izleyenler tarafından alkış aldı. Nostalji kraliçesi böylelikle hem bebeğin ağlamasını hem de bebek özlemini gidermiş oldu. Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve eşi İlknur Hanım ünlü sanatçıya ve bazı dernek yöneticilerine plaket ve çiçek takdimi yaptı.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK