Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Modellik yerine Instagram'ı seçti şöhreti yakaladı | 30 Mayıs 2016 Pazartesi 07:49

Modellik yerine Instagram'ı seçti şöhreti yakaladı

Model olmak için başvurduğu ajansların kalçasını küçültmesini istediği yeni fenomen Anastasia Kvitko kendini olduğu gibi kabul edince şöhreti yakaladı.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da bir anda şöhret olan Anastasia Kvitko'nun sırrı ortaya çıktı. Fazla kilolarından kurtulup ince görünebilmek için çok sayıda diyet deneyen Rus güzel, hiçbirinde başarılı olamayınca kendini olduğu gibi kabul etmeye karar verdi.  

KALÇASINI KÜÇÜLTMESİNİ İSTEDİLER  Rusya'nın  Kaliningrad kentinde doğan ancak uzun süredir ABD'de yaşayan Anastasia Kvitko, model olmak istediğinde başvurduğu bütün ajanslar ona fazla kilolarından kurtulması gerektiğini söyledi. Hatta öneriler arasında kalçasını küçültmesi de vardı.  

ARTIK KIVRIMLARINI KORUYOR  Sosyal paylaşım sitesi  Instagram'da bir anda şöhret olan Kvitko'nun, bu konuda bütün girişimleri başarısız oldu. Bunun üzerine O da sahip olduğu kıvrımlarla fark yaratmaya karar verdi. Anastasia Kvitko, bedenini olduğu gibi koruyabilmek için çaba harcamaya başladı. Kvitko, şimdi 3 milyon takipçisiyle sosyal paylaşım sitesinin en gözde ünlülerinden biri haline geldi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK