Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Miss Turkey'de ŞOK! | 29 Eylül 2016 Perşembe 20:14

Miss Turkey'de ŞOK!

Miss Turkey 2016'da Miss Turkey İnternational kraliçesi seçilen Çağla Çukurova şaşırtan bir kararla yarışmadan çekildiği açıkladı.

Yarışma sonunda Miss Turkey World kraliçesi Buse İskenderoğlu, Miss Turkey Universe kraliçesi Tansu Sıla Çakır, Miss Turkey Supranational kraliçesi Damla Figan, Miss Turkey İnternational kraliçesi Çağla Çukurova olarak belirlendi. Ancak yarışmada Miss Turkey İnternational kraliçesi seçilen Çağla Çukurova yarışmadan çekildi.  

İşte yapılan açıklama:   Çağla Çukurova şahsi kararı ve kendi isteğiyle tacı geri vererek, yarışmadan çekilmiştir. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Miss Turkey 2016 Jüri üyeleri ortak kararı ile Miss International unvanı, 15 numaralı finalistimiz Dilara Kursun olarak deklare edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.  

GEREKLİ GÖRDÜM ÇEKİLDİM  

Çağla Çukurova ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:  Kendi kararımla MISS TURKEY 2016 4.lük tacını geri vermeyi gerekli gördüm. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Her ne olursa olsun yaptığım her işte ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Çok çok çok teşekkürler.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK