Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Miss Turkey Asena Toprak Nişantaşı Sokaklarında Poz verdi | 25 Eylül 2015 Cuma 13:33

Miss Turkey Asena Toprak Nişantaşı Sokaklarında Poz verdi

Ünlü Moda Fotoğrafçısı Motunkhan'ın Objektifine bir Moda Dergisinin Röportaj Çekimleri için Nişantaşı Sokaklarında Poz verdi.

Ünlü Moda Fotoğrafçısı Motunkhan'ın Objektifine bir Moda Dergisinin Röportaj Çekimleri için Nişantaşı Sokaklarında Poz verdi. Asena Toprak Düzgün fiziği ve Profesyonel Modellik bilgilerinden dolayı genç yaşına rağmen Modacıların aranan yüzü haline kısa sürede gelmeyi başardı.

Dergideki Röportajında hedefleri ve projeleri hakkında bilgi verirken, Modellikte hedefinin emin adımlarla ilerleyip başarılı bir Manken olarak tarihe geçmeyi arzuladığını belirtti.

Çalışmalarını Tarkan Acar ile Sürdüren Güzel Manken Asena Toprak,Moda Fotoğrafçısı Motunkhan ile Özel bir Konsept çekiminde önümüzdeki günlerde bir araya geleceklerini belirtti. Oyunculuk eğitiminede başlayan ve Proje görüşmeleri devam eden Asena Toprak,Önümüzdeki dönemde Dizi ve Sinma Filmlerinde görme imkanımız olacağı bilgisi verildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK