Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Mesut Akusta ve Şafak Özbir dünya evine girdi | 04 Haziran 2016 Cumartesi 22:29

Mesut Akusta ve Şafak Özbir dünya evine girdi

Oyuncu Mesut Akusta ile İdris Özbir'in kızı Şafak Özbir, Kavacık Limak Otel'de düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.

Yaklaşık 4,5 yıl önce tanışan çift oldukça heyecanlıydı. Programcı Esra Erol gelin Şafak Özbir için, O benim kızkardeşim, çok iyi anlaşıyoruz” diye konuşurken eşi Ali Özbir ise, “Damat ile yeni tanıştık, dizide Kendal karakteri ile kötü bir adamı canlandırıyormuş. Bizde öyle Kendal mendal sökmez” diyerek adeta damada gözdağı verdi.

Karagöl isimli dizide Kendal Ağa ismi ile rol alan ve kötü adamı canlandıran Mesut Akusta ise, “Diziyi bitirdik final yaptık ve şimdi de evleniyoruz, çok mutluyuz. Yeni bir dizi projesi ile tekrar hayranlarımın karşısında olacağım. Ali Özbir’in lafı için ise, “çok doğru söylemiş çünkü o bir karakter ama Kendal Ağa bu 11 tane leşi var, ne yapacağı belli olmaz” diyerek Özbir’e cevap verdi. Kıyılan nikah sonrası gecede Ferman Toprak sahne aldı. Ferman'la birlikte konuk sanatçı olarak Yavuz Bingöl ve Gülay sahneye çıktı. Damat Mesut Akusta Yavuz Bingöl ile birlikte Kara Tren’i söyledi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK