Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Meryem Uzerli reytingte kaybetti, aşkta kazandı! | 22 Şubat 2016 Pazartesi 09:17

Meryem Uzerli reytingte kaybetti, aşkta kazandı!

"Gecenin Kraliçesi" dizisiyle ekrana dönen Meryem Uzerli, önceki gece İstanbul gecelerinde yeni erkek arkadaşıyla felekten bir gece çaldı.

‘Gecenin Kraliçesi’ adlı dizideki partneri Murat Yıldırım’la adı aşk dedikodularına karışan Meryem Uzerli, sağ gösterip sol vurdu.  Güzel oyuncu, isminin Alp olduğu öğrenilen yeni sevgilisiyle Beyoğlu’nda görüntülendi.  The Marmara Pera’da romantik bir akşam yemeği yiyen çift, çıkışta araç içinde şakalaşırken görüntülendi. Gazetecileri fark edince hızla uzaklaşarak görüntü vermek istemeyen çiftin bu planı ise trafik ışıklarında son buldu. Taksim'den Zincirlikuyu istikametine doğru yönelen Meryem Uzerli’nin aksine sevgilisi aracın ön aynasıyla yüzünü gizlemeye çalıştı.  2 aydır birlikte oldukları öğrenilen ikili, Kanlıca’daki bir siteye girerek izlerini kaybettirdi.   Geçtiğimiz günlerde kuaför mağduru olan ve saçları yanan Uzerli’nin kısa saçlarını bereyle kapattığı görüldü.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK