Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Merve Boluğur ve Eliz'in çılgın tatili! | 01 Ağustos 2014 Cuma 10:56

Merve Boluğur ve Eliz'in çılgın tatili!

Murat Boz’la ayrılığının ardından “Bomba gibiyim” diyen Eliz Saçukoğlu, eski sevgilisinin yakın arkadaşı Murat Dalkılıç ve sevgilisi Merve Boluğur’la Yalıkavak’ta görüntülendi.

iki kız arkadaş sahilde bağıra çağıra şarkı söyleyip, dans etti. İkilinin neşeli halleri, Aslıhan Doğan’la yeni bir aşka yelken açtığı söylenen Murat Boz’a nispet gibiydi.

MERVE COŞTU

Murat Dalkılıç, çılgın dans figürleriyle plajı şenlendiren sevgilisi Merve Boluğur’u kucaklayıp havalara kaldırdı. İkili ayrıldıkları yolundaki dedikodulara da böylece noktayı koymuş oldu.

Gizlileri saklıları yok... 

Şarkıcı Murat Boz ile ayrılığının ardından teselliyi yakın arkadaşı oyuncu Merve Boluğur’la kız kıza gezerek bulan Eliz Sakuçoğlu, tatile de Boloğur ve popçu erkek arkadaşı Murat Dalkılıç ile çıktı. Dalkılıç ve Boloğur ikilisi birbirlerine sarılıp bol bol aşk tazelerken, ayrılık sorulduğunda en son “Bomba gibiyim” diyen Sakuçoğlu, arkadaşlarının mutluluğunu izledi. Boz ile aşk ilişkisinin yanında iş ilişkisini de bitiren Sakuçoğlu’nun tatil dönüşü kariyer planı da yapacak. 
 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK