Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Merhaba Bodrum | 20 Mayıs 2014 Salı 23:40

Merhaba Bodrum

Bodrum Yaz Sezonuna Hazır
Bodrum'da son durum...

Mekanların bazıları harıl harıl tadilattalar. Şezlonglar boyanıyor, iskeleler onarılıyor. Masalar ise çoktan teraslara taşınmış durumda. Gündüzleri içinizi ısıtan güneşin yerini akşam soğuğu alınca mekanlar variller içinde ateş yakıyor ve baharın son günlerinin coşkulu eğlenceleri, Bodrum severler için durmaksızın devam ediyor..

Mimoza gibi klasik mekanlar çoktan kapılarını açmış. Kendine güvenenler denizdeler. Gazetecisi, sanatçısı, yazarı… şehrin kaosundan ve magazincilerden kaçan, tatilinde kalabalık olmaktan ziyade ‘kafa dinlemek’ tercihinde bulunanların adresi ise yine Gümüşlük olmuş durumda. Güne Limon’da kahvaltıyla başlıyor, ızgara hellimi, çikolatalı pancakeleri muhteşem deniz manzarasına karşı tadarak ruhlarını dinlendiriyorlar. Ardındansa istikamet sahil!

Denize sıfır konumlanan Mimoza’da begonviller, mimozalar arasında oturup lezzetli yemekler yerken sahibi Fikret Alphan’ın çaldığı müziklerle de denize karşı bir seyre dalmak kaçınılmasız oluyor.

Gümüşlük’te kahvaltının bir diğer adresi ise Mandalin. Otlu omleti, biber kızartması, zeytin çeşitleri yanında tavşankanı bir de çay ile değmeyin keyfinize.. Palmarina geçen yıl Türkbükü’nün pabucunu dama atmıştı. Bu yıl Türkbükü-Yalıkavak savaşları yaşanacak gibi gözüküyor.

Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK