Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabından açıkladı! | 20 Kasım 2019 Carşamba 17:59

Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabından açıkladı!

Meltem Miraloğlu hakkında çıkan haberlere isyan etti. Sosyal medya hesabından duyurdu.

Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabından hakkında çıkan haberlere dair açıklamada bulundu. İşte o açıklama... 

"Kamuoyuna mal olmuş bir sanatçı olmama dolayısıyla hakkımda, sosyal medya ve basında çıkan haberlere, basın özgürlüğüne duyduğum saygıdan dolayı bugüne kadar göz yummaya çalıştım. Ancak ben sustukça, konuşmadıkça yüz kızartıcı iftiralar atacak kadar küçüldüler. Ne yazılı ne de sözlü tek bir röportajım dahi olmamıştır, fotoğrafları da basına ben servis etmedim... Fakat bilinçli ve sistematik olarak benim iznim olmadan sadece yalan yanlış iddialarla asılsız ve mesnetsiz haberler yapılmaya devam edilmektedir.

Beni ve aile hayatımı karalayıcı, küçük düşürücü bir linç kampanyasına dönüşen ve mesleğimle ilgili olmayan bu haberler, özel hayatımın gizliliğini ve aile hayatımın mahremiyetini ihlal etmektedir. Bu tür haberleri yapanlar, vesile ve destek olanlar ve yayınlayanlar hakkında yargıtayın emsal kararlarını da hatırlatarak ben ve ailemin yasal yollara başvuracağımızı, RTÜK'ten yayın yasağının getirilmesini ve hakkımdaki asılsız ve mesnetsiz haberlerin sosyal medya, basın ve yayınlanan mecralardan kaldırılmasını istediğimin bilgisini kamuoyuna saygılarımla arz ederim."


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK
magazin Kolay Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Chat