Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Mehmet Ali Erbil kulise çıplak girdi! | 19 Haziran 2015 Cuma 17:56

Mehmet Ali Erbil kulise çıplak girdi!

İddiaya göre Mehmet Ali Erbil, konukları Rober Hatemo ve Yıldız Tilbe'nin odasına çıplak girdi. Yıldız Tilbe'nin Erbil'e "alhaksız, terbiyesiz" diye bağırıp stüdyoyu terk ettiği ve çekimlerin iptal olduğu ileri sürüldü.

Posta'nın haberine göre Mehmet Ali Erbil’in yıllar sonra star TV’de başlayan programı ‘Çarkıfelek’in dün akşamki bant çekimlerinde olay çıktı. Konuklar Yıldız Tilbe ile Rober Hatemo’ydu. Saç ve makyajı tamamlanan Yıldız Tilbe, Rober Hatemo ile sohbet ederken içeri Mehmet Ali Erbil girdi. Üzerinde robdöşambr vardı. Dans etmeye başlayan Erbil’in önü açıktı. İddiaya göre; iç çamaşırı yoktu.
 
ÖYLE GÖRÜNCE ÇILDIRDI
 
Yıldız Tilbe ile Rober Hatemo şok oldu! Mehmet Ali Erbil espriler yapıp şarkılar söylerken Yıldız Tilbe çıldırdı. Erbil’e yüksek sesle “Sen ne biçim bir adamsın? Karşıma böyle çırılçıplak çıkamazsın. Ahlaksız. Çocuğum, torunum var” diye bağırdı. Kulisten söylenerek çıktı. Rober Hatemo ile birlikte programı terk etti. Mehmet Ali Erbil program ekibine “Her şey şakaydı. Bir saygısızlık yapmadım. Yıldız olayı büyüttü” dedi. Yıldız Tilbe olaydan sonra kimsenin telefonlarına çıkmadı.
 
İBO'YU DA AFFETMEMİŞTİ
 
Yıldız Tilbe, 2009’da İbrahim Tatlıses’in ATV’deki şovuna katılmıştı. İbo’nun şarkısını kesmesi üzerine sinirlenmiş, ağır sözler sarf ederek yayını terk etmişti.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK