Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Mancini'nin 9 milyon euro tazminatı ne oldu? | 11 Haziran 2014 Carşamba 23:09

Mancini'nin 9 milyon euro tazminatı ne oldu?

Mancini'ye ödenecek Tazminat Galatasaray Yönetimi'nin elini kolunu bağlıyordu

Galatasaray'da Teknik Direktör Roberto Mancini'nin sözleşmesindeki tazminat maddesi Galatasaray Yönetimi'nin elini kolunu bağlıyordu. Sarı kırmızılı yönetim bu nedenle Mancini ile karşılıklı anlaşma yapmadan sözleşme feshine gidemiyordu.

Galatasaray'da Mancini ile yolların ayrıldığının açıklanmasının ardından herkesin aklına "Tazminat ödendi mi?" sorusu geldi.

Çünkü 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan ve yılda 4.5 milyon euro kazanan Mancini ile yollar ayrılmak istenirse, sözleşmenin tamamında hak edilen paranın tazminat olarak ödenmesi gerekiyordu. Bu da 9 milyon euro tutuyordu.

Mancini'ye tazminat ödenip ödenmediği sorusunun yanıtı, Galatasaray'ın Borsa'ya gönderdiği açıklama net biçimde yer aldı ve İtalyan hocaya her hangi bir tazminat ödenmediği belirtildi.

KAP'a gönderilen açıklamadaki ilgili cümle şöyle: "Varılan anlaşmaya göre, Sayın Mancini sezon sonu itibarı ile tahakkuk etmiş olan ücretinin dışında başkaca herhangi bir talepte bulunmamıştır"

1401295407-galatasaray.jpg


Kaynak: INTERNETSPOR

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK