Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Magazin turu 14 mayis perşembe | 14 Mayıs 2015 Perşembe 20:42

Magazin turu 14 mayis perşembe

Magazin D Son dakika Haberleri ile turumuz devam ediyor..

Son günlerdeki Magazin Haberleri ile gündemde kalmayı başaran haberlerimizden kısa özet geçelim mi nedersiniz. Bu hafta kim kiminle nerde nasıl yakalandı. Kim rüküş kim şık en iyisi biz kısa keselim gündemdeki magazin nabzını sizlere sunalım...

Doğa Rutkay ve eşinin keyifli seyahati

Takvim'in haberine göre şimdilerde eşi Kerimcan Kamal ile Paris'te olan Rutkay, şehri dolaşmak için sarı ve üzeri açık küçük bir araba kiraladı.

Sevimli arabalarıyla Paris'in tozunu attıran Doğa Rutkay, eşi Kamal'la otomobilde çekilen fotoğraflarını da paylaşıp şöyle yazdı: "Kim bu civcivler gibi bakışlara maruz kaldık tabii ama macera olsun gerisi hikaye."

Cem Bulgaristan'a Ozan Belgrad'a

Güneş'in haberine göre mekana eşofman ile gelen Yılmaz, çıkışta "Film çekimlerimiz 10 gün sonra başlıyor" dedi. Yılmaz, Meryem Uzerli'yle filme başlayacak olan Güven'e dönüp "Sizinki ne zaman başlıyor?" diye sordu. "5 gün sonra başlıyor"cevabını alan komedyen, "Bizim bu sene kısmetimiz yurtdışından yana açıldı. Biz Sofya'ya gidiyoruz, Ozan Belgrad'a..." diye konuştu.

Her filminde aynı kadroyla çalışan Yılmaz, bu kez kadronun aynı olduğu yönündeki yorumlara "Bizim önceki filmden bir tek Zafer ağabey var. Bazen beraber, bazen ayrı ayrı işler yapıyoruz. Hayır, arkadaşlar o artık bir espri haline geldi. Biz ayrı bir sürü işler yapıyoruz, ayrı ayrıda işler yapıyoruz bir sürü" diyerek açıklık getirdi. 

Ünlü şarkıcıya Hamburg'da sevgi seli

Sahnede hiçbir anneyi kırmayan Orhan Ölmez onlarla hem dans etti hem bol bol resim çektirdi. Konseri izlemeye gelenler arasındaki bir anne “Keşke benim damadım olsan!” diye bağırınca tıklım tıklım dolu mekan kahkahalara boğuldu. Ünlü sanatçı “Sizler benim de annemsiniz. Ne yılbaşı ne sevgililer günü en özel sahnem bu oldu.” dedi.

Orhan Ölmez sahnede en güzel şarkılarını seslendirirken anneler ve anne adayları cep telefonları ile konseri adeta sosyal medyada canlı yayınladılar.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK