Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Maç bitti, saha karıştı! Bu hakem bir daha... | 21 Mayıs 2015 Perşembe 15:39

Maç bitti, saha karıştı! Bu hakem bir daha...

Sivas'ta Galatsaray ile Sivasspor arasında oynanan ve 2-1 Sivasspor'un galibiyetiyle sonuçlanan maç sonrası saha karıştı.

Protokol Tribününde yerinden kalkan ve maçın temsilcileri Adnan Şeker, Rauf Onur Ek ve Rıdvan Çalıkuşu'nun yanına gelen Odyakmaz bağırarak " Ayıptır günahtır yazıktır. Bu hakem bir daha buraya, Sivas'a gelmesin Allahtan korkun. Bir daha buraya gelmesin bu hakem. Hakkımızı yiyorlar. Bu kadar ucuz karar olmaz." diyerek temsilcilere bağırdı

HAMZAOĞLU VE YASİN'E BÜYÜK TEPKİ

Maçtan sonra takımlar soyunma odası tüneline giderken Sivasspor'da özel güvenlik görevlisi Galatasaraylı Yasin'e küfür edip itti. Bu olayın ardından soyunma odası tünel girişi bir anda karıştı. Dzamali, Sabri ve ile bazı Galatasaraylı oyuncular da olaya karıştı. Sivasspor'dan Batuhan da tartışmaya girdi. Karşılıklı itişmeler yaşandı. Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun da dahil olmasıyla olay daha da büyüdü. Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak oyuncularını sakinleştirmeye çalışarak içeriye sokmaya çalıştı.

Bu sırada polisler de hemen kalkanlarını kaldırıp tribünlerden gelen yabancı maddelere engel olmaya çalıştı. Olayların yatışmasının ardından Sivasspor başkanı Mecnun Otyakmaz, Galatasaray soyunma odasına giderek sarı kırmızılıardan özür diledi. Hamza Hamzaoğlu, "Bu münferit bir olay bir kaç kişinin yaptığı bir olayı Sivaspor'a mal edemeyiz" diyerek oyuncularını sakinleştirdi. 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK