Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Leman'ın bu haftaki kapağı gündem dışında kaldı | 19 Aralık 2013 Perşembe 13:04

Leman'ın bu haftaki kapağı gündem dışında kaldı

Kapağına Hakan Şükür'ün istifasını taşıyan Leman, gündemin değişmesi ile bir anda gündem dışı kaldı.

Haftalık mizah dergisi Leman yine çuvalladı. Partsinden istifa eden Hakan Şükür ile birlikte Fethullah Gülen'i kapağına taşıyan Leman, ertesi gün yapılan operasyonla bir anda gündemin dışında kaldı. 

HAKAN ŞÜKÜR VE GÜLEN KAPAKTA

Hakan Şükür, yazılı bir açıklama yaparak AK Parti'den istifa ettiğini duyurmuştu. Erdoğan ise 1 gün sonra Hakan Şükür'e cevap verip "Dürüstse vekillikten de istifa etsin" demişti. Türkiye'nin gündemi Şükür'ün istifası olmuşken, 1 gün sonra Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla birlikte Şükür'ün istifası gölgede kaldı. Haftalık çıkan Leman da kapağına Hakan Şükür'ün istifasını taşıyınca dergi bir anda gündem dışı kaldı. Leman kapağında Hakan Şükür gazetecilere açıklama yaparken, ekran başındaki Fethullah Gülen ise "Gol olur diyor. 

TWİTTER'DA SANİYEDE YAPILIYOR

Leman'ın gündemin gerisinde kalması internet kullanımı ve sosyal medyanın bu denli gelişmesine bağlı. Çünkü akıllıca buldukları espriyi koca bir haftayı dolduracak olan kapağına taşıyan Leman ekibi, Twitter'da saniyede yapılan esprilerin gerisinde kaldı. Haliyle derginin kapağı bir anda geçerliliğini yitirdi.

İşte Leman'ın bu haftaki kapağı ;


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK