Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Lalissa Estetik 5.Yılını Mankenler & Sanatçılar ile Kutladı | 05 Haziran 2017 Pazartesi 21:00

Lalissa Estetik 5.Yılını Mankenler & Sanatçılar ile Kutladı

Lalissa Güzellik ve Estetik Merkezi geçtiğimiz günlerde 5.Yılını Mankenler ve Sanatçılar ile Heykelde bulunan Merkezinde Kutladı.Davetlilerin ve Basın Katıldığı Kutlama büyük ilgi gördü.

Bursa'da Bakımın ve Değişimin yeni adresi Lalissa Güzellik ve Estetik Merkezi,kısa sürede Tanınmış ve Sanat Dünyasının Seçkin İsimlerinin Uğrak Adresi olmayı başardı. Bir çok Renkli İsim Güzellik ve Bakım Konusunda Tercihlerini Lalissa Güzellik Merkezinden yana kullanırken,Bölgenin en iddialı Güzellik Hizmeti veren Merkezi olduğu biliniyor.

Bu tercihin en büyük nedeni ise ,Hijyen,Geniş Uygulama Seçenekleri,Tecrübe ve Güler Yüzlü Personeli olduğu Ziyaretciler tarafından anlatılıyor.  

Lalissa Estretik ve Güzellik Merkezi Yetkilileri: 5.Yılımızı Manken ve Sanatçı Dostlarımız ile Kutlamaktan Mutluyuz,Son Teknoloji Cihazlar ve en Uygun Fiyatlar ile Bursalı hemşehrililerimize hizmet vermek istiyoruz.Hedefimiz,Misafirlerimize Gerçek Güzellik ve Bakım Hizmeti vererek Merkezimizden Gülümseterek Uğurlamaktır. Ayrıca tüm Bursalı Misafirlerimizi Ücretsiz bir Analiz için Merkezimize bekliyoruz dediler.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK