Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » ‘Kösem’ FOX’la flört ediyor | 14 Ağustos 2016 Pazar 12:34

‘Kösem’ FOX’la flört ediyor

Star TV ekranlarında geçen sezon yayın hayatına başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 2. sezonunda isim ve kanal değiştiriyor

TÜM dünyada 300 milyon seyirciye ulaşan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin devamı olarak çekilen “Kösem Sultan”ın yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Yepyeni bir oyuncu ekibiyle yeni bir proje olarak tasarlanan dizide zaman aşımıyla beraber 4. Murat dönemi anlatılacak.

Çağatay Tosun’un yöneteceği dizinin sezon bölümleri bir aksilik çıkmazsa FOX’ta seyirciyle buluşacak. Şu günlerde tam anlamıyla imza atılmış olmasa da yapımcı Timur Savcı ile kanal yönetimi arasında anlaşmaların olumlu yönde ilerliyor. Nurgül Yeşilçay’ın ‘Kösem Sultan’ın 40’lı yaşlarını, Metin Akdürger’in 4. Murat’ı canlandıracağı dizide Farah Zeynep Abdullah’ın başta Fahriye Evcen için düşünülen rolü canlandıracağı ortaya çıktı. “Çalıkuşu” ve “Kurt Seyit” dizilerinde peş peşe dönem dizisi çeken Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu olan Fahriye Evcen’in yine bir tarihi dizide oynamayı kariyeri için doğru bulmadığı öğrenildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK