Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Kızlar gibi sevinemem' | 28 Temmuz 2014 Pazartesi 12:59

'Kızlar gibi sevinemem'

Futbolcu, oyuncu, yarışmacı... Survivor'daki performansı sonrası popülaritesi tavan yapan Serenay Aktaş:

yarışmadan sonra teklif yağmuruna tutulan Serenay Aktaş, ‘Figuran’ adlı filmde başrolü kabul etti. Oyuncu, ada günlerinden özel hayatına her konuda özel açıklamalar yaptı: 
- Benim için maneviyat önemli. Film ekibiyle ilk tanışmada ‘Tamam’ dedim. Oynayacağım Pelin karakterini kendime yakın buldum.
- Survivor'dan sonra yemeklere daha çok önem vermeye başladım. Orada sakatlandığım için kortizon iğneleriyle oynamıştım. Onun şişkinliği vardı.
Hayatımda ilk kez 58 kiloya çıkmıştım.


'OYUNCULUĞU CİDDİYE ALIYORUM'

- Muhteşem Yüzyıl’da oynamaya başladığımda insanlar futbolu bıraktığımı zannetti. Ama setten vakit buldukça zaman ayırıyorum. Bırakmayı hiç düşünmedim. Futbolun verdiği huzuru hiçbir erkek veremedi.
-Oyunculuğu çok ciddiye alıyorum, hobi değil. Artık meslek olarak görüyorum. Normalde çekingen bir insanım, kamera karşısında kendimi hiç kasmıyorum. İçimden başka bir kadın çıkıyor sanki.

Bağırarak içimdekileri atıyordum

- Adada içimdeki amazon ortaya çıktı, ben bile şaşırdım. Herkes tuvalet için falan ormana ayakkabıyla giderken ben yalınayak derinliklere dalardım.
- Orada her şeyi çok yutuyordum. İnsanlar kırılmasın diye düşündüğüm için çok sessizdim. Oyunlarda bağırmamın nedeni içimde tuttuklarımı kusmaktı.
O kadar bağıran bir insan değilim.


'Kızlar gibi sevinemem'

- Survivor'da benim için ‘Erkek gibi tavırları var’ yorumları yapılmış. Kazandığımda ‘Oley be’ diye sevinemem. Ben ne kadar genç kız olsam da futbol oynuyorum. Oyunlar dışında hanım hanımcıktım.

'Kızlar gibi sevinemem'


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK