Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » 'Kızımdan uzak dur!' | 18 Ağustos 2013 Pazar 18:23

'Kızımdan uzak dur!'

Mehmet Ali Erbil'den Mehmet Aslan'a 'Kızım'dan uzak dur!' uyarısı!

Çapkın şovmen Mehmet Ali Erbil'in 18 yaşındaki kızı Yasmin, Mehmet Aslan ile yakınlaştı. Bunu duyan Mali, genç adaşını arayarak 'Kızımdan uzak dur' resti çekti.

İmza attığı işler kadar kendisinden yaşça küçük güzellerle yaşadığı aşklarla da gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil'i 18 yaşındaki kızı Yasmin küplere bindirdi! 

Bodrum'da erkek arkadaşıyla tatil yapan Yasmin, geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile ettiği kavgayla gündeme geldi. Magazine hızlı bir giriş yapan Yasmin, şimdi de yine özel hayatıyla sürekli gündemde olan Mehmet Aslan ile yakınlaştı. Dedikodulara göre Yasmin ile Aslan geçtiğimiz günlerde bir yemekte buluştu.

TANIDIĞI HERKESİ ARAYIP SORDU

Bu buluşma hemen Mehmet Ali Erbil'in kulağına gitti. Ünlü şovmen, yakınlaşmadan emin olmak için Mehmet Aslan'la ortak tanıdıklarını aradı. Yasmin ile Aslan'ın bir araya geldiğinden emin olan ünlü şovmen vakit kaybetmeden genç adaşını arayıp "Yasmin'den uzak dur" diye sert çıktı. Mehmet Ali Erbil'den ummadığı bir tepki alan Mehmet Aslan da Yasmin Erbil ile görüşmeyi noktaladı. Mali'nin etrafına "Yasmin'i bu piyasadan uzak tutucağım" dediği öğrenildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK