Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Kış kadınları! | 18 Ekim 2015 Pazar 20:47

Kış kadınları!

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte yeni diziler de görücüye çıktı. Hepsinin bir kadın yıldızı var. Kimi ağlatacak, kimi güldürecek kimi de kızdıracak. Biz de bu kış en çok bu kadınları konuşacağız

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Deniz Çakır: ATV Genç, güzel ve gözü kocasından başka hiçbir şeyi gözü görmüyor. Deniz Çakır, vücuduna oturan kloş etekli kıyafetleriyle çok güzel bir anne de olsa bir kadının karnındaki bebeğini düşürtmek için adam tutacak kadar da gözü kara bir zalim.

Hat ırla Gönül’den Gökçe Bahadır: Star İlk bölümde onu, sevdiği, evlenmek üzere olduğu varlıklı doktor nişanlısından şiddet gören hemşire Gönül olarak izledik. Gözümüzün önünde çatır diye kırılan parmağına atelini tek başına takan Gönül, her şeyi unutup Jülide olacak. Bu arada o çok gür, parlak saçlarını hep salkım saçak bırakmasa keşke.

Poyraz Karayel’den İdil Fırat : Kanal D Olgun, tek başına ve korunmaya ihtiyacı olan bir kadın. Aktif kabadayılıktan elini ayağını çekip kendini torununa ve çiçeklere vermeye kararlı Bahri Baba’ya düzenli olarak piyano çalsa, ikisine de çok iyi gelir sanki kim bilir?

Kiralık Aşk’ta n Melisa Şenolsun: Star Annesinin kızı olarak geldi ve masadaki yerini aldı. Şimdilik Sinan’la meşgul ama ortalığı karıştırma potansiyeli hayli fazla. Bakalım bunu ne kadar başaracak Tükara Sevda’dan Neslihan Atagül: Star “Doğruluk mu cesaret mi?” diye sorduğunda, Kemal “Çok Amerikan” diye terslese de, o cesareti seçti ve iki kere görüp çok âşık olduğu genç adamı öptü. Sonra “Hayatımda klişeler yok, onları hayatımdan uzak tutarım” dedi ve en beylik klişelerden birini gerçekleştirdi, ailesi için kendini ateşe atıp sevmediği Emir’le evlendi.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Sabina Tozija Sultan Süleyman’ın sütannesi Afife Hatun neyse, Hızır Çakırbeyli’nin annesi Hayriye Hanım da aynısı. Burada işi daha zor çünkü görevi sadece haremde dengeleri sağlamak değil, yeraltı dünyasının hüküm vericilerini de etkilemeye çalışıyor.

Bir Deniz Hikâyesi’nden Begüm Birgören: Kanal D Türk filmlerinden alışık olduğumuz derecede kötü bir baba ve kız kardeşin, mümkün olan en klişe kötülüklerinin kurbanı Zeynep. Ama kendisi, tüm bu klişelerin aksine, dokuz yıl önce koynundan koparılıp alınmış bebeğine yeniden kavuşunca, feryat figan oğluna sarılıp onu öpücüklere boğmayacak, oğlunun psikolojisini her şeyin üstünde tutacak kadar modern ve soğukkanlı bir anne. Bütün kötülükleri atlatıp oğlu ve kendisi için en sağlıklı geleceği kuracağına şüphe yok.

Kara Sevda’dan Zerrin Tekindor: Star Herkesten kaçıp sığındığı mahallenin yakışıklı civanıyla dostluğunun tadını çıkarırken, geçmişini bir anda karşısında buldu. Yüz ifadesinden yediği darbeyi gördük. Ekranda doya doya iyi oyunculuk izlemeyi özlemiştik. Kurtlar Vadisi Pusu’dan Defne Samyeli: Kanal D Yüksek topukları, kırmızı ojelerinin yanı sıra aksesuarları arasında susturuculu otomatik silah da bulunduran Zeynep, Polat’ın geçmişinden gelmenin avantajıyla kalıcı olabilir. Poyraz Karayel’den Hare Sürel: Kanal D Meltem rolünü canlandıran Hare Süel, Poyraz’ın kız kardeşi olarak karşımıza çıktı. Ömrünü hapiste geçireceğini sanırken, aslında suçsuz olduğunu öğrendik. Çabuk gelen derhal Meltem’i özgürleştirecek. Özgün kalan Meltem de Zülfikâr’ın kalbine taşınacak. Yarısı kazınmış saçları da çok havalı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK