Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Kerem Bürsin: 'Serenay'ın sevişmesine karışmam' | 27 Mart 2016 Pazar 11:25

Kerem Bürsin: 'Serenay'ın sevişmesine karışmam'

Kerem Bürsin, “Biz profesyonel insanlarız” diyerek sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya sevişme yasağı getirdiği iddialarını yalanladı.

sevgilisi Serenay Sarıkaya’yla uzun süre ABD’de kalıp yurda dönen Kerem Bürsin, önceki gün Etiler’deki spor salonuna girerken görüntülendi.  Tatilinin bittiği söyleyen oyuncu, “Artık buradayım tatil bitti, iş var” dedi. Sarıkaya’ya sevişme yasağı koyduğu iddialarını gülerek cevaplayan Bürsin, “İkimiz de profesyonel insanlarız.

İşimizi yapıyoruz, benim böyle bir şeye karışmam mümkün değil. Sonuç olarak ikimiz de işimizi yapacağız” diye konuştu.  Oyuncu, Sarıkaya’nın annesiyle ABD’de bir araya geldiği hatırlatılınca daha önceden tanıştığını söyledi. Yeni filmi için İskender Paydaş’tan şan dersi aldığı söylentilerini Bürsin, “İskender Paydaş’la görüştük. Olma aşamasında gibi ama henüz netleşen bir şey yok” diye cevapladı.  Sarıkaya ile oynayacağı film sonrası dizi çalışmalarına start vereceğini dile getiren Bürsin, partnerinin belli olmadığını da sözlerine ekledi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK