Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’ı ailesinden istedi | 05 Ekim 2015 Pazartesi 16:43

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’ı ailesinden istedi

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ailelerin bir araya geldiği bir yemekte evlilik yolunda büyük adım attı. Kenan İmirzalıoğlu yemek vasıtasıyla Sinem Kobal için aile rızası istemiş oldu.

Londra’da bir havalimanında yakalanan ve aşkları ortaya çıkan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu o zamandan bu yana ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamaya gayret ediyor. Geride bıraktığımız ay evlilik kararı aldıkları konuşulan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bu konuda önemli bir adım daha attı.

Bir hafta önce ailelerini bir araya getiren ikili bu mutlu gün için Sinem Kobal’ın Boğaz’daki evini tercih etmişti. Adeta bir ‘kız isteme’ töreni havasında gerçekleşen yemekte Kenan İmirzalıoğlu yakınındakilerle, ‘Ailelerimiz de çok iyi anlaştı. Nikahın bir an evvel olmasını istiyorum. Çünkü Sinem’i çok seviyorum, aşığım’ şeklinde konuştu. Düğün için emin adımlarla ilerleyen ikilinin önümüzdeki yılın yaz aylarında evleneceği konuşuluyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK