Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Kazandığı para dudak uçuklattı! | 19 Temmuz 2013 Cuma 10:02

Kazandığı para dudak uçuklattı!

Dünya çapında gişe rekorları kıran Iron Man filminin başrol oyuncusu Robert Downey Jr. geçtiğimiz yıl tam 75 milyon dolar gelir elde etti.

 

ABD'’nin ünlü Forbes dergisinin yaptığı habere göre, Hollywood’'da geçtiğimiz yılın en çok kazanan aktörleri sıralamasında Robert Downey Jr. 75 milyon dolar gelirle 1. sırada yer aldı.

 

The Avengers, Marven ve Iron Man 3 gibi filmlerde rol alan Downey'in oynadığı filmlerin çoğunun 1 milyar dolardan fazla hasılat getirmesi listede zirvede yer almasının en önemli gerekçelerinden biri olarak gösterildi. Listenin 2. sırasında White House Down filminin yıldızı Channing Tatum, üçüncü sırada ise The Wolverine filminin yıldızı Hugh Jackman yer aldı. İşte Hollywood'’un en çok kazanan 10 aktörü: 1. Robert Downey Jr. (75 milyon dolar), 2. Channing Tatum (60 milyon dolar), 3. Hugh Jackman (55 milyon dolar), 4. Mark Wahlberg (52 milyon dolar), 5. Dwayne Johnson (46 milyon dolar), 6. Leonardo DiCaprio (39 milyon dolar), 7. Adam Sandler (37 milyon dolar), 8. Tom Cruise (35 milyon dolar), 9. Denzel Washington (33 milyon dolar), 10. Liam Nieson (32 milyon dolar).Kaynak: SİNEMA

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK