Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » Kate Moss'un Bodrum aşkı 'kazık' dinlemedi! | 18 Temmuz 2015 Cumartesi 12:30

Kate Moss'un Bodrum aşkı 'kazık' dinlemedi!

Kate Moss'un Bodrum aşkı 'kazık' tanımıyor. 1 ay önce Türkbükü'ndeki 7 bin liralık hesap yüzünden olay çıkaran İngiliz model, yakın dostu Naomi Campbell ile yine Bodrum'a geldi.

dünyaca ünlü İngiliz modeller Kate Moss ile Naomi Campbell, Bodrum'u komşu kapısı yaptı. Buldukları her fırsatta Türkbükü'ndeki bir detoks merkezine gelen ikiliden Naomi, çok sevdiği Bodrum'dan kendisine lüks bir villa da satın almıştı.

Geçen yaz geldikleri ülkemizde birçok olaya imza atan hatta gittikleri mekanlarda müşterilerle kavga eden ikili, Mart sonunda yine Bodrum'daydı. Kate Moss ise Haziran ortasında bir kez daha ülkemizin yolunu tuttu. İngiliz model, Türkbükü'ndeki bir mekanda 4 kişi pide yiyip şarap içmiş ve karşılığında gelen 7 bin liralık hesap yüzünden ortalığı birbirine katmıştı. İngiliz modele atılan kazık, tüm dünyada da haber olmuştu. Ancak Kate Moss, yaşadığı tatsızlığa rağmen Bodrum aşkından vazgeçmedi.

YİNE DETOKSTALAR...

Dünyaca ünlü model, önceki gün Naomi Campbell ile yeniden Bodrum'a geldi. Müdavimi oldukları detoks merkezine giden iki yıldız, gün boyu buradan çıkmadı. Birkaç gün daha Bodrum'da kalacakları öğrenilen Kate Moss ile Naomi Campbell, bakalım bu tatillerinde hangi skandala imza atacak!


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK