Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » "Kara Sevda"da unutulmaz düğün! | 02 Haziran 2017 Cuma 20:14

"Kara Sevda"da unutulmaz düğün!

Ay Yapım imzalı ‘Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde, izleyiciler ilk bölümden bu yana heyecanla bekledikleri o büyük ana şahit oldular. Kemal ve Nihan’ın, dillere destan düğünü dizinin unutulmaz anlarına adını yazdırdı.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde aşkın gücü konuştu. Kemal ve Nihan, “Sonsuza kadar evet!” diyerek aşklarını mühürlediler. Kumsalda masalsı bir düğünle evlenen Kemal ve Nihan, aşka sıkıca tutunulduğu sürece tüm engellerin aşılabileceğini bir kez daha gösterdiler.

Kına gecesinden davul ve zurna eşliğinde gelin almaya, damat tıraşından düğün öncesi kayınvalide atışmasına kadar tüm olmazsa olmazların yaşandığı bölümde düğün anı gelip çattığında Kemal ve Nihan, masumiyetin rengi beyazlar içinde, Sertab Erener’in ‘Seyrü Sefer’ şarkısı eşliğinde aşklarını herkese duyurmak üzere konukların karşısına çıktı. Kumsalda, masalsı bir düğünle dünya evine giren Kemal ve Nihan’ın, o gece için dünyanın en mutlu çifti olmasına kimse engel olamadı.  Nihan’ın, artık bir Soydere olarak Kemal’le karşılıklı zeybek oynadığı anlar bölüme damgasını vurdu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK