Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Kara Para Aşk veda ediyor | 15 Temmuz 2015 Carşamba 11:55

Kara Para Aşk veda ediyor

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı, “Kara Para Aşk” bu akşam final bölümüyle ekranlara veda ediyor.. Dizi, rakamlarla değerlendirildiğinde ortaya inanılması güç sayılar çıktı...

YAYINLANDIĞI iki sezon boyunca Kara Para Aşk, polisiyedram ve aşk üçgenindeki kurgusuyla ekranlara değişik bir soluk getirdi. Elif ve Ömer’i mükemmel çift ilan eden izleyenler ikilinin aşkını beğeniyle izlediler.. Takı tasarımcısı olan Elif’in her bölüm kullandığı takılar, giydiği kıyafetler popüler oldu.. Ünü ülke sınırlarını aşan dizi dünyanın dört bir yanından milyonlarca insanın beğenisi kazandı..

Kuzey Afrika’dan Latin Amerika’ya kadar 41 ülkede yayınlanan dizi birçok dile çevrilerek rekor kırdı. Sayısız ödüle layık görüldü.. Ekranlara 54. bölümüyle veda eden Kara Para Aşk, rakamlarla değerlendirildiğinde ortaya bakın nasıl sayılar çıktı; Kara Para Aşk’ın kamera arkasında 120 kişilik ekip çalışıyor. Dizinin 54 bölüm toplamında; 7.236 figüran rol aldı, 5.130 sayfa senaryo yazıldı, 3.908 kostüm giyildi, 896 takı kullanıldı, 86 şarkı çalındı, 1512 farklı mekanda çekim yapıldı.. Çekimler için 3 kez Roma’ya uçan dizi ekibi Roma’da 132 saat çekim yaptı.. Elif, Ömer’e 142 kez “komiser”, Ömer, Elif’e 180 kez “Sinyora” dedi. Komiser Hüseyin, Ömer’e 270 kez “edem” diye seslendi, Pelin ise Arda’ya 32 kez “Allah Allah Arda” dedi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK