Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Kadınların en çok söylediği yalanlar | 13 Şubat 2015 Cuma 20:42

Kadınların en çok söylediği yalanlar

Timex tarafından yaklaşık 3000 kadın arasında yapılan araştırma, kadınların yeme alışkınlıklarına dair en sıklıkla kullandıkları yalanları belirledi. Daily Telegraph'ta yayımlanan araştırmaya göre, kadınların söyledikleri diyet yalanları çoğunlukla çikolata, peynir ve alkolle ilgili.

Araştırma, kadınların yeme alışkınlıklarına dair en sıkl kullandıkları cümlenin sadece küçük bir parça yedim olduğunu ortaya koyuyor.

"Öğle yemeğinde çok yiyeceğim ki, sonraki öğünlerde az yiyeyim", "Kendime çok nadir yemekle ilgili ödül veriyorum", "Çocukların tabaklarında kalanlar ziyan olmasın" ve "Sadece yemeğin tadına baktım" en fazla söylenen diyet yalanlarından bazıları...

Kadınların çok sık dile getirdikleri bahaneler arasında hiç fast-food yemediklerini, yalnızca özel kutlamalarda bir kadeh içtikleri, kırmızı şarabın sağlığa çok faydalı olduğu ve günde 5 öğün meyve-sebze yeme kararı aldıkları da yer alıyor. Kadınları en çok yoldan çıkaran besinlerin ise çikolata, cips, pasta, peynir ve ekmek olduğu belirtiliyor.

Kadınların en çok yalan söylediği konu yemek yeme üzerine olsa da bununla sınırlı değil. İşte o yalanlardan bazıları...

Sevgilisinin ya da eşinin ailesiyle gerçekten iyi anlaşan kadınlar da var tabii ama partnerlerinin ailesinden hoşlanmayan kadınlar bunu itiraf etmek yerine yalan söylemeyi tercih ediyor. Karşınızdaki birine ailesinden hoşlanmadığınızı söylemeniz gerçekten çok gücendirici olabilir, öyleyse birçok kadının bu konuda yalan söylemesi sizi şaşırtmamış olmalı!

Birçok kadın spora gerçekten ilgi duyuyor ki bu harika, fakat bir o kadarı da spora tahammül edemiyor. İlişkinin başında futboldan hoşlanıyormuş gibi davranan kadınlar izledikleri şeye tahammül edemeseler bile saatlerce hiçbir sorun yokmuş gibi oturuyorlar. En iyisi en başında dürüst davranıp bu işkenceye katlanmamak.

Kadınlar tarafından ilişkinin başında söylenen başka bir yalan da, yemek , temizlik ve ütü gibi ev işleriyle ilgilenmekten şikayetçi olmadıklarını söylemeleri. Kadınların bu konuda söyledikleri yalanı sürdürebilme süresi oldukça düşük.

Kadınlar isyan edip ev işleriyle ilgilenmediklerinde, erkekler birden bire kendilerini kirli çoraplardan oluşan dağların arasında buluyor.

Kadınlar, genellikle sevgililerini başka kadınlara bakarken ya da dergilerdeki seksi kadınların resimlerine bakarken yakaladıklarında bozulduklarını belli etmezler fakat durum gerçekte çok farklı. Kıskançlık konusunda yalan söylememizin nedeni kendine güvensiz ve kıskanç görünmemek. Çoğu zaman bunun karşılığını aynı şekilde verip sevgilimizin de bizi kıskanmasını sağlıyoruz!

Kadınların söylediği en yaygın yalanlardan biri hiç şüphesiz, partnerinin şimdiye kadar gördüğü en iyi sevişen erkek olduğunu söylemesi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK