Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Kadınları 2 dakikada daha ince gösterecek yöntemler | 04 Temmuz 2018 Carşamba 20:44

Kadınları 2 dakikada daha ince gösterecek yöntemler

Kadınlar her zaman olduğundan daha fazla dikkat çekmek, iyi ve ince görünmek ister. Bu gibi durumlar için nasıl daha ince görüneceğinizin püf noktalarını paylaşıyoruz.

Kendimizi kusursuz biçimde tutmak her zaman mümkün değildir. Ancak harika görünmemiz ve bunu yapmak için sadece birkaç dakikamızın olması yeterli. 2 dakikada daha ince görünmek istiyorsanız işte yapmanız gerekenler…  Rahat ayakkabı seçin  Bacaklarınızı uzatmak ve vücudunuzu daha ince görünmesini sağlamak için cilt renginize benzer ayakkabı giymelisiniz. Yani bej, kahverengi veya hangisi bacaklarınızın rengine en yakın renk olacaksa onu tercih ederek görünümünüzü uzatabilirsiniz.  

Pantolon veya tayt giyiyorsanız giydiğiniz renkle benzer bir renkte ayakkabı seçin. Bu hüner görsel olarak bacaklarınıza uzunluk kattar ve birkaç santim daha uzun boylu görünürsünüz. Ayak bileği askıları veya tokalı ayakkabı kullanmaktan kaçının çünkü bacaklarınızı gerçekten olduğundan daha kısa gösterirler.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK