Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Kadınlar boşalır mı? Boşalmayla ilgili merak edilen her şey | 04 Ağustos 2016 Perşembe 16:49

Kadınlar boşalır mı? Boşalmayla ilgili merak edilen her şey

Kadınların boşalmasıyla ilgili bütün sorularınız cevaplandı

Bir çok kadın için boşalma, cinsel deneyimler arasında bir numaralı bir şehir efsanesi . Hepimiz bir arkadaştan ya da arkadaşının arkadaşından hikayeler duyarız . Yani bu aksiyonun işe yaraması için ne lazım ? Bazı oyuncaklar hala uzmanlar tarafından deşifre ediliyor olsa da burada şimdiye kadar ateşli tartışılan ve son derece mutlu sonla bildiklerimiz var .

1. G Noktasının Uyarımına Bağlı

Bir çok g noktası uyarıldığı zaman , cinsel dürtü ve kanla doldurulmuş yada şişmiş gibi görünüyor olarak açıklayan Sherry Ross . G Noktası düzgün uyarıldığı takdirde bazı kadınlar orgazm olabilir bazılar içinde boşalmayı tetikleyebilir.

2. Bu İşemek Gibi Değil

Nefes alıp verebilirsiniz. Anlayışımızın en iyisi için kadınlarda prostat bezine eşdeğer bir durum olduğunu söyeyen jinekolog Carolyn Delucia . Bu alan kadınların orgazm sırasında sıvı serbest bırakmak için olanak verir . Akışkan olmayan mesana ve üretrada ki skene bezleri tarafından salgılandığını düşünmekteyiz . Bu gayet normal seyreltişmiş çişe benzesede , çiş değil.

3. Ama Çiş Olduğunu Hissedebilirsin

Ne zaman boşalmak üzere olduğunda , aciliyetle o anki duyguda , mesanedekinin çiş olmadığını gayet iyi biliyoruz . Kendinizi banyoda , fışkırtmak üzereyken bulduğunuzda kendinizi duraklattığınızı bulabilirsiniz.

4. Size Boşalmayı Öğretecek Kelime

Bazı kadınlar için tek başına deneyim veya bir partnerle birlikte yaşanmış olabilir . Öncelikle mesaneyi , vajinanın ön duvarında iki eklemi ile ilgili G noktasına dikkat çekmek istiyorum diyen Newyork Doktora seks araştırmacısı ve eğitimcisi Zhana Vrangalova , bunun yerine hafif bir masaj genellikle sert ve güçlü yada agresif içeren g noktası uyarıcı ilacı alabilirsiniz. Kadınların başarı şanslarını arttırmak için yapabileceğiniz tek şey dinlenmek ve rahatlamak . Herşey kendiliğinden zaten gelecektir .

5. Eğer Yapamazsanız Kendinizi Kötü Hissetmeyin

Ne yazık ki bazı kadınlar bir çok kez denesede bunu yapmak mümkün olmayabilir . Ama bu sizin vajinanızın arızalı yada hastalıklı olduğu anlamına gelmez . Her kadının cinsel g noktasındaki uyarılma farklı diyen Ross, bu bir sihirli düğme , ne zaman çalışacağı belli olmaz , başarısız oldum diye üzülmeye gerek yok.

6. Ve Eğer Başarırsanız da Utanmayın


Bazı kadınlarla uğraşlar sonucunda , boşalmayı başarırlar , bu durumda kesinlikle utanmayın yada mahcup olmayın ! Çoğu erkek için bunun bir sevgili olarak güven açısından büyük bir destek olduğunu söyleyen Delucia , Onların çuvalda ekstra özel bi durum gibi hissetirmesi . Ayrıca bunun tadını çıkarın . Partnerinizle sıcak dakikalar yaşayın . Hem bu durum ikinizinde güvenini maksimuma çıkaracaktır.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK