Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Kaçamakta Mali taktiği | 05 Temmuz 2015 Pazar 10:49

Kaçamakta Mali taktiği

Mehmet Ali Erbil basın danışmanı ve yanındaki gizemli bir kadın arkadaşıyla öğle yemeği yerken görüntülendi.

İstinye’deki bir restoranda objektiflere yansıyan üçlünün keyfine diyecek yoktu. Mehmet Ali Erbil, yanına oturan kumral güzelle yakından ilgilenirken, fotoğraflarının çekildiğini fark edince tedirgin oldu. Kimi zaman şakalaştıkları görülen ikiliye buluşmalarında Erbil’in basın danışmanının da eşlik etmesi dikkat çekti. Yemekten sonra sunduğu Çarkıfelek çekimlerine katılmak için aceleyle masadan kalkan ünlü şovmenin, taktik yaparak, yanındaki kız arkadaşını basın danışmanıyla diğer kapıdan gönderdi.

BABALARIN BABASIYIM

Kendisi tek başına basın mensuplarına poz veren Erbil, durumu bozuntuya vermezken, “Haftanın yedi günü anam ağlıyor çekimlerden” diyerek, dert yandı. Erbil, bu kez kendisinin yer almadığı Kahpe Bizans’ın devam filmiyle ilgili olarak Gani Müjde’nin “Filme 1.5-2 milyon kişi gelir” açıklamasına “Önceden fikir yürütemezsiniz. İddialı olan filmler bile bazen iki seksen yatıyor.

Kırgın değiliz. Dostluğumuz devam ediyor” diye cevap verdi. Erbil, geçtiğimiz günlerde tekrar baba olmak istediği şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine “Babayım zaten, babaların babasıyım” dedi..


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK