Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Haber » 'JuJu Beach' Bodrum’da açıldı | 23 Temmuz 2014 Carşamba 10:28

'JuJu Beach' Bodrum’da açıldı

“Kaliteli müzik-uygun mekan-meraklı insan” denklemi ile vizyonunu farklı formlara uyarlayan Babylon’un yönetimini üstlendiği plaj ve bar konseptli JuJu Beach 19 Temmuz Cumartesi akşamı verdiği bir plaj partisiyle Bodrum Göltürkbükü’nün Cennet Koyu’nda yeni açılan Mandarin Oriental Hotel’in içinde hizmete girdi
“Kaliteli müzik-uygun mekan-meraklı insan” denklemi ile vizyonunu farklı formlara uyarlayan Babylon’un yönetimini üstlendiği plaj ve bar konseptli JuJu Beach 19 Temmuz Cumartesi akşamı verdiği bir plaj partisiyle Bodrum Göltürkbükü’nün Cennet Koyu’nda yeni açılan Mandarin Oriental Hotel’in içinde hizmete girdi. DJ Septem ve Mehmet Garan’ın müzikleriyle şenlenen partiye sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı.

Lüks kodları bohem bir vizyonla yorumlayan JuJu’nun M2 alanında Buddha-Bar, Hotel Costes gibi mekanların ikonik DJ’leri Stéphane Pompougnac, Claude Challe gibi isimler bundan sonra da yaz sonuna kadar müzikleriyle güneşi batıracak ve parti keyfi daha gece çökmeden başlayacak. JuJu Bar@M2 plaja gelmeyen müzikseverlere ve tekne sakinlerine de açık olacak.
Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK