Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Jelena Karleusa: Fiziğimi sekse borçluyum | 06 Eylül 2016 Salı 08:12

Jelena Karleusa: Fiziğimi sekse borçluyum

Türkiye’de yenge olarak tanınan Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic’in eşi Jelena Karleusa çarpıcı açıklamalar yaptı

*Dünyanın her yerinde bulundum, fakat Türkiye ve İstanbul gibi bir yer görmedim. İnanılmaz bir şehir. Kendimi burada evimde gibi hissediyorum. *Beşiktaş taraftarları beni yenge diye çağırıyor. Bu benim için çok eğlenceli. Fakat ülkemde ve dünyada ben sadece bir futbolcu eşi değilim. 20 yıllık bir müzik kariyerim ve 10 tane albümüm ve bir hayran ordum var. n Unutmayın ben Sırbistanlıyım. Savaş, kötü şeyler, bombalamalar, çile bizim ülkemizde çok normal. Dusko ve benim kalbim Türklerle. Akıllı olmak zorundasınız. Sırbistan gibi hatalar yapmayın. *Benim star imzam bir aslandır. Ben bir savaşçıyım. Benim olduğum noktada başka kimse yok.

Beni çölün ortasına koy, sana su bulayım. Bunun için iş yapıyorum. Ne zaman düşsem, haysiyetim ile düşüyorum. Asla ağlamam ve zayıflıklarımı göstermem. Ben erkek beyinli bir kadınım. Hayat beni böyle yaptı. *Seksi imajım için özel çaba harcıyorum. Evet, seksi elbiseleri seviyorum, kendimi iyi hissettiriyor. Kendimi saklayamıyorum. Bu beni kötü insan yapıyorsa, öldürün beni. Bir aslanım ve dikkat çekmeyi seviyorum. *Dusko çok kıskanç sürekli benim kamuya açık verdiğim seksi fotoğraflar ile ilgili kavga ediyoruz.

jBazen onu dinliyorum, bazen de dinlemiyorum. O benim babam değil, ben onun çocuğu değilim. Ne hissedersem onu yapıyorum. O bir starla evli, markette çalışan bir kadınla değil. Dusko ve benim bağımsız bir hayatımız var. *Bana sürtük diyorlar. Eğer güçlü kişiliğim için bana bunu diyeceklerse, evet bir sürtüğüm. İnsanlar ne düşünür diye düşünmekten nefret ediyorum. Birçok estetik ameliyat geçirdim. Güzel göğüslerim var. Geri kalan güzelliğim ise seksten geliyor. Çok fazla seks yapıyorum. Ama beni sadece seksi bir kadın olarak görme. Ben muhteşem yemek yaparım. Bu benim gizli silahım.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK