Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » İzzet Yıldızhan'dan muhteşem imza!.. | 24 Haziran 2013 Pazartesi 16:18

İzzet Yıldızhan'dan muhteşem imza!..

Yıldızhan markasına Hilton imzası. İzzet Yıldızhan 'ın İzmir de geçen yıl açtığı Yıldızhan otel artık dünyaca ünlü marka ile ortak imza ile Double Tree Hilton- Alsancak olarak hizmet vermeye devam edecek..

Yıllardır sahneden kazandığını ticarete yatırmaya devam eden İzzet Yıldızhan'dan Hilton markası ile dev ortaklık için önceki gün imzalar atıldı. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayından beri faaliyette bulunan Yıldızhan Otel, Hilton Grubu'yla imzalamış oldukları anlaşma çerçevesinde Double Tree By Hilton markasına dönüştürüldü. İzmir Alsancak'ta bulunan otel 21 kat ve 115 odadan oluşan Yıldızhan otel ile Hilton Grubu atmış oldukları bu imza ile birlikte Türkiye'de 10.000 oda sayısına ulaşan ilk otel markası zinciri oldu.

Önceki gün imza törenine Otel'in sahibi İzzet Yıldızhan ile Otel Genel Müdürü Aydan Çengel, Hilton Grubu'ndan Türkiye, Rusya ve Doğu Avrupa İş Geliştirme Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Collini ile Türkiye İş Geliştirme Direktörü Tuğrul Temel ve Proje'ye Otel Danışmanlığı yapan Poya Proje Yönetim şirketinin Genel Müdürü Aziz Özyılmaz katıldı. İmzalanan franchise anlaşması çerçevesinde, faaliyette olan otelin 15 Eylül 2013 tarihinden itibaren Double Tree By Hilton – Alsancak ismi ile hizmet vereceği açıklandı.


Kaynak: Magazind.net

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK