Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » İşte Dünya Kupası maç rehberiniz | 12 Haziran 2014 Perşembe 22:17

İşte Dünya Kupası maç rehberiniz

Dev Kupa'da oynanacak tüm maçlar TRT'den canlı yayınlanacak.

Brezilya’da düzenlenecek 2014 FIFA Dünya Kupası tam 64 maça sahne olacak. 12 farklı şehirde oynanacak olan karşılaşmalar,

TSİ (Türkiye saatiyle) 19.00, 22.00, 23.00, 01.00 ve 04.00′te başlayacak.

Tüm maçlar TRT ekranlarından canlı yayınlanacak.

12 Haziran Perşembe:

23:00 Brezilya-Hırvatistan TRT 1

13 Haziran Cuma:

19.00: Meksika-Kamerun TRT 1

22:00 İspanya-Hollanda TRT 1

01:00 Şili-Avustralya (Cumayı cumartesiye bağlayan gece) TRT 1

14 Haziran Cumartesi

19:00 Kolombiya-Yunanistan TRT 1

22:00 Uruguay-Kostarika TRT 1

01:00 İngiltere-İtalya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

04:00 Fildişi Sahili-Japonya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

15 Haziran Pazar

19:00 İsviçre-Ekvador TRT 1

22:00 Fransa Hondras TRT 1

01:00 Arjantin Bosna Hersek TRT 1

16 Haziran Pazartesi

19:00 Almanya-Portekiz TRT 1

22:00 İran-Nijerya TRT 1

01:00 Gana-ABD TRT 1

17 Haziran Salı

19:00 Belçika-Cezayir TRT 1

22:00 Brezilya-Meksika TRT 1

01:00 Rusya-Güney Kore TRT 1

18 Haziran Çarşamba

19:00 Avustrulya-Hollanda TRT 1

22:00 İspanya-Şili TRT 1

01:00 Kamerun-Hırvatistan TRT 1

19 Haziran Perşembe

19:00. Kolombiya-Fildişi Sahili TRT 1

22:00 Uruguay-İngiltere TRT 1

01:00 Japonya-Yunanistan TRT 1

20 Haziran Cuma

19:00 İtalya-Kostarika TRT 1

22:00 İsviçre-Fransa TRT 1

01:00 Honduras-Ekvador TRT 1

21 Haziran Cumartesi

19:00 Arjantin-İran TRT 1

22:00 Almanya-Gana TRT 1

01:00 Nijerya-Bosna Hersek TRT 1

22 Haziran Pazar

19:00 Belçika-Rusya TRT 1

22:00 Güney Kore-Cezayir TRT 1

01:00 ABD-Portekiz TRT 1

23 Haziran Pazartesi

19:00 Hollanda-Şili TRT SPOR,TRT HD

19:00 Avusturalya-İspanya TRT 1

23:00 Kamerun-Brezilya TRT 1

23:00 Yunanistan-Meksika TRT SPOR, TRT HD

24 Haziran Salı

19:00 İtalya-Uruguay TRT 1

19:00 Kostarika-İngiltere TRT SPOR, TRT HD

23:00 Japonya-Kolombiya TRT 1

23:00 Yunanistan-Fildişi Sahili TRT SPOR, TRT HD

25 Haziran Çarşamba

19:00 Nijerya-Arjantin TRT 1

19:00 Bosna Hersek-İran TRT SPOR, TRT HD

23:00 Ekvator-Fransa TRT 1

23:00 Honduras-İsviçre TRT SPOR, TRT HD

26 Haziran Perşembe

19:00 ABD Almanya TRT 1

19:00 Portekiz Gana TRT SPOR, TRT HD

23:00 Cezayir-Rusya TRT 1

23:00 Güney Kore-Belçika TRT SPOR, TRT HD

İKİNCİ TUR MAÇLARI

28. Haziran Cumartesi

19:00 A1-B2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 C1-D2 TRT 1

29 Haziran Pazar

19:00 B1-A2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 D1-C2 TRT 1

30 Haziran Pazartesi

19:00 E1-F2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 G1-H2 TRT 1

1 Temmuz Salı

19:00 F1-E2 TRT SPOR, TRT HD

23:00 H1-G2 TRT 1

ÇEYREK FİNAL

4 Temmuz Cuma

19:00 Çeyrek Final Maçı TRT SPOR, TRT HD

23:00 Çeyrek Final Maçı TRT 1

5 Temmuz Cumartesi

19:00 Çeyrek Final Maçı TRT SPOR, TRT HD

23:00 Çeyrek Final Maçı TRT 1

YARI FİNAL

8 Temmuz Salı

23.00 Yarı Final maçı TRT 1

9 Temmuz Çarşamba

23:00 Yarı Final Maçı TRT 1

3.’LÜK MAÇI

12 Temmuz Cumartesi

23:00 Üçüncülük Maçı TRT 1

FİNAL

13 Temmuz Pazar

22:00 Final Maçı TRT 1


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK