Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » İşte Benim Stilim All Star'ı kim kazandı? | 26 Aralık 2015 Cumartesi 09:23

İşte Benim Stilim All Star'ı kim kazandı?

Ekranların en sevilen moda programı İşte Benim Stilim All Star'da dün gece Büyük Final gecesiydi. Heyecan dolu bir ortamda geçen final gecesi yayınında finalistler son defa kıyafetlerini giydiler ve jüri karşısına çıktılar.

İşte Benim Stilim All Star birincisinin açıklandığı final gecesi saat 22.15'de önce banttan ekrana geldi. Daha sonra ise canlı yayına geçildi ve İşte Benim Stilim birincisini belirleyen SMS sonuçları açıklandı.  İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR BİRİNCİSİ KİM KAZANDI? Ailesi reddetti Ayşenur Balcı yapayalnız kaldı İşte Benim Stilim All Star birincisi Ayşenur Balcı oldu ve büyük para ödülünü kazandı.

Ayşenur Balcı İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları arasında ödülü en fazla hak eden isimdi. 2015 yılının en stil kadını seçilen Ayşenur Balcı gözyaşlarına boğuldu. Daha önce birinciye 150 bin lira verileceği açıklanmıştı. Final canlı yayınında bu değişti. Yarışmacılara ikinciye 150 bin liranın 50 bin lirasının verilmesini ister misiniz diye soruldu. Tüm yarışmacılar onaylayınca birinci olan Ayşenur Balcı 100 bin lira ikinci olan Nihal Candan ise 50 bin lira para ödülü aldı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK