Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » İpek Tuzcuoğlu'na şok! | 30 Ağustos 2013 Cuma 13:00

İpek Tuzcuoğlu'na şok!

İpek Tuzcuoğlu, 2012 yılında Sevgililer Günü’nde New York’ta evlendiği Kurtoğlu ile aynı yıl şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmıştı.

3 Ekim 2012’de Kurtoğlu hakkında dolandırıcılık iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayette bulunan ünlü oyuncu, eski eşinin kendisinden aldığı 500 bin lirayı geri vermediğini öne sürmüştü. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, davayı inceleyerek takipsizlik kararı verdi.
 
Kurtoğlu, kararın ardından avukatı aracılığıyla şu açıklamayı yaptı: “Eski eşimle boşanmamızın hemen ardından, hakkımda başlatılan karalama kampanyası sebebiyle zor günler geçirdim. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na ait takipsizlik kararını içeren belge de aslında söylenen tüm yalanların ve iftiraların ‘tescil belgesi’dir. Bir insanın tanınmış olması, ona istediği herkes hakkında, pervasızca sözler sarf etmek hakkını vermez. Bir insan, sadece tanınmış olduğu için mutlaka haklıdır diye de bir kural olamaz. Çirkin oyunlara girişen tüm sorumlular hakkında hukuki mücadelem devam etmektedir.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK