Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » İnsanlar azmasın diye Allah ekonomik kriz yaratıyor | 26 Kasım 2016 Cumartesi 21:20

İnsanlar azmasın diye Allah ekonomik kriz yaratıyor

Türkiye'nin gündemini meşgul eden ekonomik kriz ile ilgili oldukça ilginç bir yorum yapan Adnan Oktar, ekonomik krizin Allah tarafından "insanların azmaması için" çıkarıldığını söyledi.

Türkiye'nin gündemini meşgul eden ekonomik kriz ile ilgili oldukça ilginç bir yorum yapan Adnan Oktar, ekonomik krizin Allah tarafından "insanların azmaması için" çıkarıldığını iddia etti. "FAKİRLER ALLAH'I DAHA ÇOK SEVERLER" A9 TV'de ekonomik kriz ile ilgili yorumda bulunan Oktar şunları söyledi: "Allah istese tüm dünyayı zengin eder.

İmtihan için Allah tarafından ekonomi kasten daraltılıyor. Çok fazla şeyde azma oluyor. Allah'a dine karşı olmaya başlıyorlar. Ekonomi kısıldığında insanlar daha da Allah'a yaklaşıyorlar. Daha halim, selim, daha sevgi dolu oluyorlar. Ekonominin kısılması Allah'ın güzel bir sanatıdır. Nerede, nasıl ekonomik kriz olacağını Allah kaderde tespit etmiş. Fakirlere dikkat edin, Allah'ı daha çok severler." KEDİCİKLER ŞATAFAT İÇİNDE YAŞIYOR Öte yandan Adnan Oktar ekonomik krizle ilgili bu yorumu yaparken "kediciklerim" dediği genç kızlar sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla şatafatlı yaşamlarını gözler önüne seriyorlar.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK