Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Spor » Infantino ve Platini o kulüpleri açıklayacak | 27 Haziran 2013 Perşembe 17:31

Infantino ve Platini o kulüpleri açıklayacak

Aziz Yıldırım, Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlediği basın toplantında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Futbol A.Ş Başkanı Aziz Yıldırım, Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlediği basın toplantında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.  
 
Türkiye'den bazı kulüplerin UEFA'ya büyük bir baskı yaptığını ifade eden Yıldırım, Infantino ve Platini'nin bu durumu kendilerine açık açık söylediğini dile getirdi.

Platini ve Infantino'nun çok yakında UEFA'ya hangi kulüpleri, şahısların karar için baskı yaptığını açıklayacaklarını dile getiren Yıldırım, "Kulübe esas cezayı UEFA veriyor. 3 Temmuz olayı UEFA'da da devam ediyor. Sizin suçsuz olduğunuza inanmak istemiyorlar. Ben para vermişim, tape vermişim diye gösterin suçlamaları kabul edeceğiz dedik. Haberleri yok, dosyayı okumamışlar. Şimdi biz yukarıdaki insanlara sorduruyoruz 'Neden biz hapisteyken yargıtay kararı sonuçlanmadan bu kararı aldınız' diye 'bizim üzerimizde baskı var' bunu söyleyen Infantino, Platini. Bu baskıyı kısa zaman içerisinde kimin yaptığını söyleyeceklerini belirttiler." dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun UEFA'ya evrak göndermediğini ve alınan kararların arkasında durmadığını ifade eden Yıldırım, "Bazı kulüpler ve uzantılarının bunu yaptığını biliyoruz. TFF gittiğinde evrak göndermek istedik. TFF gönderemedi. Aldıkları kararın arkasında dursun TFF yeter." şeklinde konuştu.


Kaynak: INTERNETSPOR

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK