Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » "İlahi okumakla olmuyor" | 19 Temmuz 2016 Salı 09:59

"İlahi okumakla olmuyor"

Pek çok ünlü isim sosyal medya üzerinden darbe girişimi hakkında paylaşımlarda bulunurken, Mustafa Ceceli'nin sessizliği takipçileri tarafından eleştirildi.

Geride bıraktığımız 15 Temmuz’u 16’sına bağlayan gece yaşanan başarısız darbe girişimi, Türk halkının sokaklara çıkması ve demokrasiye sahip çıkması sonucu püskürtüldü. O zamandan bu yana attıkları mesajlarla ve sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ‘darbeye hayır’ mesajı veren ünlüler yanında bu konuda yorum yapmaktan kaçınan isimler de oldu. Yaşanan gelişmeler hakkında yorum yapmayarak sadece Türk bayrağı paylaşmakla yetinen Mustafa Ceceli takipçileri tarafından yoğun bir şekilde eleştirildi. Kimileri hakarete varan eleştiriler arasında dikkat çeken ortak nokta Ceceli’nin neden meydanlarda görünmedi oldu.

 

“Senden daha fazla şey beklerdim.Duruşunu daha net sergileseydin keşke. Senin söyleyeceğin sözlere önem veren binlerce genç var.” “Bir açıklama bile yapmamış dost düşman belli oluyor!” “Sizi meydanlarda göremedik. İyi gün dostu kötü gün dostu belli oldu.” “Seni çok seviyor ve taktir ediyordum, ama bu sessizliğin çok tuhaf.” “Saçların mı bozulur eğer sokağa çıkarsan? Bu kadar mı tepkin! Sadece bir Türk Bayrağı mı? İlahi okumakla olmuyor! Bakın buraya yazıyorum olaylar durulduğunda bu Süslüman çıkıp “Ya öyleydi şöyleydi” yazacaktır! Darbe yapanlar kadar bunlar da tehlikelidir! Dikkat edin.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK