Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Hürrem'den Pelin Karahan'a annelik öğütleri | 14 Eylül 2014 Pazar 17:11

Hürrem'den Pelin Karahan'a annelik öğütleri

Yakın zamanda anne olmaya hazırlanan Pelin Karahan Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 için Zeynep Özek'in sorularını yanıtladı. Aile hayatına oldukça önem veren güzel oyuncu, 'Çocuk da yaparım, kariyer de' görüşünü savunduğunu belirtti.

Karahan 5 yıl Turizm Otelcilik bölümünde okuyup her sene çeşitli otellerde staj yaptığını anlattı. Güzel oyuncu bu sektörden, Kavak Yelleri dizisiyle başlayan oyunculuk serüvenini şu sözlerle anlatıyor: "Aslında bir anda kendimi o işin içinde buldum. Kendime ’Burada ne işim var, ben ne yapıyorum’ diye sormaya başladım. Birkaç sahne oynattılar bana. Biraz doğaçlama biçiminde oynadım. Sanırım bu kafalarında bir yer edinmiş. İkinci, üçüncü görüşmelere çağırdılar. Onların bana güvendikleri kadar ben kendime güvenmiyordum aslında." 
Pelin Karahan bulunduğu sektör içinde erken evlenmeye yönelik yapılan eleştirilerle ilgili "Çocukluktan beri aile kurma hevesim olduğu için hiçbir zaman erken olduğunu düşünmedim. Bence çok doğru verilmiş bir karardı. İçimden öyle geldi, öyle hissettim, öyle yaşadım. Her zaman kalbimi dinlemiş, hem de aklımı hesaba katarak bir şeyler yapmaya çalışmışımdır. O yaşta onu yaşamam gerekiyordu ve hiçbir zaman da bundan pişman olmadım. Benim için her zaman önemli olan aile kurmaktır. Kadınlara en büyük tavsiyem; Ne olursa olsun, meslek, kariyerinizden vazgeçmeyin.Ben çocuk da yapılır kariyer de sloganını savunuyorum."

Heyecandan yüzüğü verirken evlenme teklifi edemedi

Eşim 5-6 günlüğüne gittiği Hongkong’te, 2 gün kaldı, bileti değiştirip döndü; 'Sana bir şey göstermek, vermek istiyorum’ dedi. Tek taş, beyaz pırlanta yüzüğü çıkardı. Yalnız yüzüğü verirken evlenme teklif edemedi. Heyecandan ikisini bir arada yapamadı. Götürdüğü akşam yemeğinden sonra bir demet kırmızı gül geldi, çok çekinerek, tanışmamızdan 40 gün sonra evlenme teklif etti. Bu süre kısa ancak; Kendisini yeterince tanıdığına inandım için kabul ettim. İlk defa bir insanı tanıdıkça sevmeyi öğrendim."

Hürrem Sultan'dan annelik öğütleri

Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı Mihrimah Sultan karakterinden sonra rol arkadaşlarıyla oldukça güçlü bir bağ kuran Karahan, dizinin Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli ile de sürekli mesajlaştıklarını söyledi: "Bana annelikle ilgili bazı bilgiler vermeye başladı; ’Sabırlı ol, şöyle olacak, böyle olacak.’ Dünyanın en güzel duygusu olduğunu söylüyor. İnşallah döndüğünde tekrar bir araya gelme imkanımız olur."


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
ÖNCEKİ HABER
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK