Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Hülya Avşar sigara tiryakisi kızı için ne dedi? | 10 Haziran 2017 Cumartesi 08:10

Hülya Avşar sigara tiryakisi kızı için ne dedi?

Sigara içerken objektiflere yansıyan Zehra Çilingiroğlu'nun görüntüleri hakkında konuşan Hülya Avşar, "Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum" dedi.

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar'ın kızları Zehra, kendisine yapılan uyarılara kulak asmadı. Arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Zehra Çilingiroğlu, önceki gün peş peşe sigara içerken objektiflere yansıdı.  HÜLYA AVŞAR'DAN İLK TEPKİ GELDİ  Zehra'nın bu kötü alışkanlığına babasının ve annesinin ne diyeceği merak konusuydu. Hürriyet'e konuşan Hülya Avşar'dan bu karelere ilk tepki geldi.  

"ZATEN SİGARADAN NEFRET EDİYORUM"  Zehra'nın basında yer alan fotoğraflarını gören Hülya Avşar'ın ilk tepkisi şöyle: "Dün sabah programının çekimi vardı… Ekibi gazeteleri saklıyordu Hülya Avşar'dan, yayın öncesi morali bozulmasın diye… Ama hemen öğrendi tabii, Zehra'nın gazetelerde yer alan haberlerini… Ben de bunu sordum Hülya Avşar'a. Hülya Avşar 'Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum! En sevmediğim, en üzüldüğüm konu bu' dedi."


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK