Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Herkes onları bekliyor! | 06 Kasım 2015 Cuma 19:39

Herkes onları bekliyor!

Bomba açıklamalar yapan Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner, Meryem Uzerli ve Beren Saat’le ilgili çarpıcı şeyler söyledi

Star TV olarak 2016’dan beklentileriniz neler?

▶︎Türkiye zor bir ülke. Hep birtakım sorunlarla yaşıyoruz. Takvimde bir yıl geriye bakın, ya acı olaylar ya da ülkeyi derinden sarsan gelişmeler.. Hâlâ iyi şeylerin bir karşılığı var. Ancak geçen sezondan bu seneye aktarılıp eski gücünü koruyan dizi neredeyse kalmadı. Bu da seyircinin 2-3 sezonlu işlere tahammülünün kalmadığını gösteriyor. Yeni sezonda sürprizler var mı?

▶Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın dizisinin çekimleri Cannes’da başladı. ‘Kösem’den sonraki büyük projemiz o. Kıvanç Tatlıtuğ’la anlaşmamız devam ediyor, seneye mutlaka bir şey yapacağız. Meryem Uzerli’nin projesi hangi aşamada?

▶Aralık sonu gibi yayına girmesini planlıyoruz. Yağmur ve Durul Taylan gerçekten projeye ilave bir katkı. Senaryoyu yazan arkadaşlarımız çok başarılı. Meryem de çok motive. Başladı, başlamadı diye çok uzun bir süreç geçti. Aslında hiçbir senaryo ilkinde kabul edilmez, belli bir zaman geçer. Hem ‘Gecenin Kraliçesi’nin hem de ‘Kösem’in izleyici tarafından merakla beklendiğini biliyorum. ‘Kösem’, ‘Muhteşem Yüzyıl’la aynı ilgiyi görecek mi sizce? ▶İzlediğim için de gönül rahatlığıyla söyleyeyim; bu resmi seyircinin büyük bir zevkle kabul edeceğini düşünüyorum. ‘Kösem’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın içinde gezinen bir hikaye ama anlattığı dönem çok güçlü. ‘Kösem’e baktığım zaman ‘Muhteşem Yüzyıl’ın üzerine çıkmaya çalışan bir iş görüyorum. Beren Saat diziye ne zaman dahil olacak?

▶İlk 13 bölüm içinde dahil olacak. Beren geldiğinde ayrı bir kuvvet olacağı açık


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK