Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Hem evlenilecek hem eğlenilecek kızlarız | 02 Eylül 2016 Cuma 21:21

Hem evlenilecek hem eğlenilecek kızlarız

‘Cicişler’ olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler öyle şeyler itiraf etti ki...

İşte Esra-Ceyda kardeşlerin, Doğahan Giritlioğlu’na verdikleri röportajdan ilgi çeken bölümler: * Türkiye’nin aptal sarışın ikonlarıyız ve bunu söylemekten çekinmiyoruz. Çünkü gerçekte aptal değiliz. Hatta fazla zekiyiz.

Esra ve Ceyda Ersoy için ‘Marilyn Monroe’nin Türkiye versiyonları’ diyebiliriz. Bilkent Üniversitesi’nde okuduk. *Aşk çok çabuk tüketiliyor. Ayrıca biz mükemmeliyetçi ve biraz da inatçı olduğumuz için ters giden bir durum olunca karşımızdakini direkt sileriz hayatımızdan. *Hayatımıza birçok erkeğin girmesi hoşumuza giden bir durum değil. İki olgun genç kızız ve ailenin önemini daha iyi anlıyoruz. Aslında onlar hep haklıydı.

Zaten şimdiden sonra bir karar aldık. Kimseyle sevgili olmayacağız. Bir ilişkimiz olursa bu direkt evlilik olacak. Evlenmeden bir ilişki yaşamayacağız artık net. *Sıkıcı insanla bir ömür geçmez. Bizimle evlenenlerin ömrü uzar. Evlenilecek kızlarız ama kocalarımız bizimle evliyken eğlenmek için eğlenilecek kız aramak zorunda kalmayacaktır. Çünkü biz hem evlenilecek hem eğlenilecek kızlarız. *Yunanistan tatilinde yediğimiz 165 euro’luk hamburgerler çok konuşulmuştu. Biz menüde pahalı bir şey gördüğümüzde onu yemeyi çok seviyoruz. Bu hayatımızda her zaman böyleydi, yine böyle olacak...


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK