Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » Hazal Kaya ve Kerem Bürsin birlikte mi oynayacak? | 20 Haziran 2016 Pazartesi 09:17

Hazal Kaya ve Kerem Bürsin birlikte mi oynayacak?

Bir otelde aşçılık stajı gören Hazal Kaya’ya 4 yapım şirketinden teklif geldi. Bunların arasında Ay Yapım'la el sıkışan Kerem Bürsin'in rol aldığı dizi de var.

 Hazal Kaya, yeni sezon için ince eleyip sık dokuyor. En son rol aldığı ‘Maral En Güzel Hikâyem’ dizisi reytinglerde istenilen sonucu alamayınca ekrana veda eden oyuncu, bu süre zarfından kendini mutfağa vermişti. Aşçılık kursuna giden ve bir otelde staj yapmaya başlayan Kaya, sektörden ne kadar uzaklaşsa da yapımcılar oyuncunun peşini bırakmıyor!  4 şirketle görüşüyor  Şu ana kadar 4 yapım şirketinden teklif alan Kaya, yeni projesinin kısa soluklu olmaması için temkinli yaklaşıyor.

 

Görüşmeler hâlâ devam ederken güzel oyuncunun partnerinin ise son dönemin yıldız oyuncularından Kerem Bürsin olacağı konuşuluyor.  Bilindiği üzere Kerem Bürsin, kendi hikâyesini senaryolaştırdığı projesi için Ay Yapım’la el sıkışmıştı.  Cast çalışmalarının devam ettiği yapım için Hazal Kaya da başrol oyuncu olarak düşünülüyor. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK